Aktualności1. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

2. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»

3. Czy w Polsce można jeszcze znaleźć tanie noclegi?
Wakacje to coś czym żyjemy przez cały rok. Dorośli pracują cały rok a dzieci chodzą ... więcej»

4. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»

5. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»


Kontakt


Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzenie pokój hotelowy może zostać posprzątany - w tym celu należy uzgodnić tą usługę z personelem. Po upływie terminu pobytu jesteśmy zobowiązani do pozostawienia otrzymanych wcześniej kluczy w biurze. Większość ludzi wybierając się na wycieczkę decyduje się na nocleg o umiarkowanej cenie oraz o średniej jakości. Taki wybór noclegu pozwala zaoszczędzić pewną ilość pieniędzy, która może zostać przeznaczona np. na dodatkowe atrakcje, dzięki którym można spędzić wyjątkowe chwile podczas wycieczki. Średniej jakości nocleg pozwala także na komfortowy odpoczynek, sen. Podczas noclegu w hotelu pamiętajmy, iż obiekt ten nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych na teren hotelu, w szczególności pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty i kosztowności oraz za pojazdy parkowane w otoczeniu hotelu. W hotelach obowiązuje cisza nocna (zazwyczaj od godziny 23:00 do 7:00)

Obiekty noclegowe

Obiekt Hotel Julianów
Hotel Julianów

Hotel "Julianów" dysponuje 50 miejscami noclegowymi w wygodnych i przytulnie urządzonych pokojach. W swojej ofercie posiadamy 22 pokoje dwuosobowe oraz 2 pokoje trzyosobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w telewizor. Dodatkowo INTERN...
Obiekt Oleśnikowa Dolina
Oleśnikowa Dolina

Gospodarstwo agroturystyczne o profilu wędkarskim z noclegami,wyżywieniem i salką konferencyjną na 50 osób....
Obiekt Dworek w Zieleni
Dworek w Zieleni

Nasz Hotelik...
Obiekt WOK****
WOK****

niewielki, położony w lesie camping w Warszawie...
Obiekt Dom Literatury
Dom Literatury

...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |