Aktualności1. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

2. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»

3. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

4. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»

5. Wakacje w babskim stylu
Kobiety zupełnie inaczej postrzegają wakacje i wypoczynek. Swój wolny czas chcą spędzać nie wędkując czy szalejąc na nartac... więcej»


Kontakt


Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzenie pokój hotelowy może zostać posprzątany - w tym celu należy uzgodnić tą usługę z personelem. Po upływie terminu pobytu jesteśmy zobowiązani do pozostawienia otrzymanych wcześniej kluczy w biurze. Większość ludzi wybierając się na wycieczkę decyduje się na nocleg o umiarkowanej cenie oraz o średniej jakości. Taki wybór noclegu pozwala zaoszczędzić pewną ilość pieniędzy, która może zostać przeznaczona np. na dodatkowe atrakcje, dzięki którym można spędzić wyjątkowe chwile podczas wycieczki. Średniej jakości nocleg pozwala także na komfortowy odpoczynek, sen. Podczas noclegu w hotelu pamiętajmy, iż obiekt ten nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych na teren hotelu, w szczególności pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty i kosztowności oraz za pojazdy parkowane w otoczeniu hotelu. W hotelach obowiązuje cisza nocna (zazwyczaj od godziny 23:00 do 7:00)

Obiekty noclegowe

Obiekt Dworek w Zieleni
Dworek w Zieleni

Nasz Hotelik...
Obiekt Oleśnikowa Dolina
Oleśnikowa Dolina

Gospodarstwo agroturystyczne o profilu wędkarskim z noclegami,wyżywieniem i salką konferencyjną na 50 osób....
Obiekt WOK****
WOK****

niewielki, położony w lesie camping w Warszawie...
Obiekt Pałac w Korczewie
Pałac w Korczewie

...
Obiekt Hotel Solec
Hotel Solec

...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |