Aktualności1. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

2. Wakacje w babskim stylu
Kobiety zupełnie inaczej postrzegają wakacje i wypoczynek. Swój wolny czas chcą spędzać nie wędkując czy szalejąc na nartac... więcej»

3. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»

4. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»

5. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»


Kontakt


Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, którzy zdali sobie sprawę z tego w jaki sposób można wykorzystać potencjał wielu miejsc w naszym kraju. I wcale nie chodzi tutaj o takie miejscowości jak Zakopane czy Kołobrzeg. Coraz częściej Wypoczynek dla Polaków oznacza wakacje w spokojnej oddalonej od miasta agroturystyce. Ale są również tacy, dla których tylko hotele i kurorty są symbolem i gwarancją udanych wczasów. Niezależnie od tego kto jak lubi spędzać swój urlop wszystkich łączy jedno. Chęć odcięcia się od codzienności i nabrania nowej energii do dalszych działań. Turystyka w Polsce nie jest wcale raczkującą dziedziną. Mamy tutaj wiele miejsc, które są słynne i chętnie odwiedzane przez rzesze turystów nie tylko w Polski, ale z całego świata. Wszyscy jednak znamy Kraków, Warszawę czy spróbowaliśmy zmierzyć się z Tatrami. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz kraj oferuje znacznie więcej pięknych i unikatowych miejsc. Może warto więc zaplanować sobie urlop każdego roku w innej części kraju, w której wypoczynek połączy się ze zwiedzaniem.

Obiekty noclegowe

Obiekt Hostel Zielone Mazowsze
Hostel Zielone Mazowsze

Hostel Zielone Mazowsze znajduje się w ścisłym centrum Warszawy. Ze wszystkich hosteli w Warszawie to my znajdujemy się najbliżej Dworca Centralnego i Pałacu Kultury! Dzieli nas od nich tylko 5 minut spacerem. Oferujemy tanie noclegi w jednym z czterech pokoi : 1-2 osobowym, 6- osobow...
Obiekt HOTEL SOLEC
HOTEL SOLEC

...
Obiekt Rezydencja Zalesie
Rezydencja Zalesie

Rezydencja Zalesie to rodzinny pensjonat pod Warszawą, znakomite miejsce do wynajęcia na kameralne szkolenia firmowe, kursy, spotkania. Oferujemy 6 pokoi 2-osobo0wtch (możliwość dostawek), duży salon z kominkiem i jadalnią, w ogrodzie zadaszony taras z grillem i jacuzzi. W pobliżu tereny leśne, tras...
Obiekt JAZZ-POL
JAZZ-POL

Obiekt znajduje się na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, doskonała baza turystyczna na kolonie, obozy młodzieżowe, wycieczki, zielone szkoły, spotkania integracyjne. ...
Obiekt Wynajem Pokoi HOTELIK
Wynajem Pokoi HOTELIK

Hotelik oferuje tani nocleg w Siedlcach. Ceny od 25 zł. za osobę...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |