Aktualności1. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

2. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»

3. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»

4. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»

5. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»


Kontakt


Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, którzy zdali sobie sprawę z tego w jaki sposób można wykorzystać potencjał wielu miejsc w naszym kraju. I wcale nie chodzi tutaj o takie miejscowości jak Zakopane czy Kołobrzeg. Coraz częściej Wypoczynek dla Polaków oznacza wakacje w spokojnej oddalonej od miasta agroturystyce. Ale są również tacy, dla których tylko hotele i kurorty są symbolem i gwarancją udanych wczasów. Niezależnie od tego kto jak lubi spędzać swój urlop wszystkich łączy jedno. Chęć odcięcia się od codzienności i nabrania nowej energii do dalszych działań. Turystyka w Polsce nie jest wcale raczkującą dziedziną. Mamy tutaj wiele miejsc, które są słynne i chętnie odwiedzane przez rzesze turystów nie tylko w Polski, ale z całego świata. Wszyscy jednak znamy Kraków, Warszawę czy spróbowaliśmy zmierzyć się z Tatrami. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz kraj oferuje znacznie więcej pięknych i unikatowych miejsc. Może warto więc zaplanować sobie urlop każdego roku w innej części kraju, w której wypoczynek połączy się ze zwiedzaniem.

Obiekty noclegowe

Obiekt Pokoje Gościnne DACPOL
Pokoje Gościnne DACPOL

POKOJE GOSCINNE DACPOL:Do wynajęcia już od 120złkonkurencyjne cenyśniadania na życzeniezaplecze socjalne do dyspozycjidostęp do Internetumożliwość wynajęcia w pełni wyposażonych sal konferencyjnychbezpłatny parking n...
Obiekt Apartamenty P&O - Luksusowe Apartamenty w centrum
Apartamenty P&O - Luksusowe Apartamenty w centrum

Noclegi w Warszawie...
Obiekt Nathan
Nathan's Villa Hostel

Tanie noclegi w centrum Warszawy! Niemożliwe? prosimy o sprawdzenie naszej oferty! Oferujemy noclegi na każdą kieszeń: pokoje 2 osobowe w cenie 170-200 zlotych za dobę i miejsca w pokojach wieloosobowych od 45 do 70 zlotych. Pokoje wieloosobowe wypos...
Obiekt ZAGRODA KURPIOWSKA "ANIELSKI ZAKĄTEK" w Czarni Kadzidlańskiej
ZAGRODA KURPIOWSKA "ANIELSKI ZAKĄTEK" w Czarni Kadzidlańskiej

...
Obiekt Hotel Relaks
Hotel Relaks

Hotel Relaks położony jest na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 30 km od Warszawy, w Woli Duckiej, przy międzynarodowej trasie E-17 Warszwa - Lublin - Lwów. Jest to doskonałe miejsce...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |