Aktualności1. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»

2. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

3. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

4. Wakacje w babskim stylu
Kobiety zupełnie inaczej postrzegają wakacje i wypoczynek. Swój wolny czas chcą spędzać nie wędkując czy szalejąc na nartac... więcej»

5. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»


Kontakt


Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, którzy zdali sobie sprawę z tego w jaki sposób można wykorzystać potencjał wielu miejsc w naszym kraju. I wcale nie chodzi tutaj o takie miejscowości jak Zakopane czy Kołobrzeg. Coraz częściej Wypoczynek dla Polaków oznacza wakacje w spokojnej oddalonej od miasta agroturystyce. Ale są również tacy, dla których tylko hotele i kurorty są symbolem i gwarancją udanych wczasów. Niezależnie od tego kto jak lubi spędzać swój urlop wszystkich łączy jedno. Chęć odcięcia się od codzienności i nabrania nowej energii do dalszych działań. Turystyka w Polsce nie jest wcale raczkującą dziedziną. Mamy tutaj wiele miejsc, które są słynne i chętnie odwiedzane przez rzesze turystów nie tylko w Polski, ale z całego świata. Wszyscy jednak znamy Kraków, Warszawę czy spróbowaliśmy zmierzyć się z Tatrami. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz kraj oferuje znacznie więcej pięknych i unikatowych miejsc. Może warto więc zaplanować sobie urlop każdego roku w innej części kraju, w której wypoczynek połączy się ze zwiedzaniem.

Obiekty noclegowe

Obiekt Mieszkanie 2-pokojowe 64m2 z łazienką, kuchnią i miejscem parkingowym
Mieszkanie 2-pokojowe 64m2 z łazienką, kuchnią i miejscem parkingowym

mieszkanie znajduje się w przedwojennej niemal 100-letniej kamienicy czynszowej w dzielnicy Włochy...
Obiekt Hotel Julianów
Hotel Julianów

Hotel "Julianów" dysponuje 50 miejscami noclegowymi w wygodnych i przytulnie urządzonych pokojach. W swojej ofercie posiadamy 22 pokoje dwuosobowe oraz 2 pokoje trzyosobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w telewizor. Dodatkowo INTERN...
Obiekt Hotel Restauracja RELAKS * * *
Hotel Restauracja RELAKS * * *

Hotel Relaks położony jest na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 30 km od Warszawy, ...
Obiekt Hotel Victor****
Hotel Victor****

53 komfortowo i elegancko wyposażone pokoje i apartamenty. Wysokoi standard i najwyższa jakość. Profesjonalny personel...
Obiekt Hotel*** Zamek w Pułtusku - Dom Polonii
Hotel*** Zamek w Pułtusku - Dom Polonii

...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |