Aktualności1. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»

2. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

3. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»

4. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»

5. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»


Kontakt


Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dotyczących jakości usług, należy zgłaszać je nie później niż dobę od momentu meldunku w hotelu. Reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie są rozpatrywane. Hotel nie odpowiada za niedogodności z przyczyn od niego niezależnych, np. przerwy w dostawie wody lub prądu, osłabienia sygnału Internetu lub TV. Dzięki wielu ofertom noclegów w kraju i zagranicą bez problemu możemy znaleźć, za pośrednictwem sieci, odpowiadające nam miejsce noclegu. Biorąc pod uwagę predyspozycje finansowe i nasze upodobania, oferty noclegów są zazwyczaj zróżnicowane, zarówno pod względem cenowym, jak i miejsca noclegu. Tak, aby każdy mógł znaleźć odpowiadającą mu ofertę. W większości przypadków należność za pobyt w hotelu pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie, o czym warto wiedzieć rezerwując termin noclegu w hotelu

Obiekty noclegowe

Obiekt EKWOS
EKWOS

Usytuowanie naszego ośrodka na terenach zielonych o powierz...
Obiekt Hotel Solec
Hotel Solec

...
Obiekt Centrum Konferencyjne "MĄDRALIN"
Centrum Konferencyjne "MĄDRALIN"

...
Obiekt Dom Literatury
Dom Literatury

...
Obiekt dom letniskowy CHATA KURPIASY 120 km. od WARSZAWY ,oryginalny dom z bala na wsi
dom letniskowy CHATA KURPIASY 120 km. od WARSZAWY ,oryginalny dom z bala na wsi

...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |