Aktualności1. Czy w Polsce można jeszcze znaleźć tanie noclegi?
Wakacje to coś czym żyjemy przez cały rok. Dorośli pracują cały rok a dzieci chodzą ... więcej»

2. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»

3. Wakacje w babskim stylu
Kobiety zupełnie inaczej postrzegają wakacje i wypoczynek. Swój wolny czas chcą spędzać nie wędkując czy szalejąc na nartac... więcej»

4. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»

5. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»


Kontakt


Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną po potwierdzeniu przez wskazanego mieszkańca ich zaproszenia i pozostawieniu w Recepcji dowodu tożsamości. Każdorazowo opuszczając pokój należy zamknąć drzwi , a klucz pozostawić w Recepcji. Jeśli spędzamy nocleg w hotelu pamiętajmy o tym, iż hotel nie odpowiada za kradzież rzeczy wartościowych, takich jak gotówka, obligacje, papiery wartościowe oraz inne cenne rzeczy. W przypadku ich zaginięcia należy niezwłocznie powiadomić policję. Dlatego spędzając nocleg z dala od miejsca zamieszkania, nie zabierajmy ze sobą dużej ilości gotówki i wartościowych rzeczy. Korzystając z usług hotelu pamiętajmy, że może on zastrzec sobie, iż nie ponosi on odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę mienia klienta znajdującego się w hotelu jak również samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa. Dlatego zastanówmy się, czy warto zabierać ze sobą na miejsce noclegu rzeczy wartościowe

Obiekty noclegowe

Obiekt Hotel Solec
Hotel Solec

...
Obiekt Apartamenty P&O - Luksusowe Apartamenty w centrum
Apartamenty P&O - Luksusowe Apartamenty w centrum

Noclegi w Warszawie...
Obiekt JM Aparthotel
JM Aparthotel

Mamy przyjemność przedstawić Pani/Panu/Państwu nowy produkt na warszawskim rynku hotelowym. ...
Obiekt Stajnia Dorado- Puszcza Kampinoska
Stajnia Dorado- Puszcza Kampinoska

Stajnia Dorado- to miejsce kameralnie położone w Puszczy Kampinoskiej , nad Wisła, gdzie panuje oaza ciszy, spokoju i bezpieczeństwa, z dala od miejskiego zgiełku. Atmosfera ta sprawia, że nasi wczasowicze czuja się tu doskonale....
Obiekt Wynajem Pokoi HOTELIK
Wynajem Pokoi HOTELIK

Hotelik oferuje tani nocleg w Siedlcach. Ceny od 25 zł. za osobę...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |