Aktualności1. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»

2. Wakacje w babskim stylu
Kobiety zupełnie inaczej postrzegają wakacje i wypoczynek. Swój wolny czas chcą spędzać nie wędkując czy szalejąc na nartac... więcej»

3. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»

4. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»

5. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»


Kontakt


Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną po potwierdzeniu przez wskazanego mieszkańca ich zaproszenia i pozostawieniu w Recepcji dowodu tożsamości. Każdorazowo opuszczając pokój należy zamknąć drzwi , a klucz pozostawić w Recepcji. Jeśli spędzamy nocleg w hotelu pamiętajmy o tym, iż hotel nie odpowiada za kradzież rzeczy wartościowych, takich jak gotówka, obligacje, papiery wartościowe oraz inne cenne rzeczy. W przypadku ich zaginięcia należy niezwłocznie powiadomić policję. Dlatego spędzając nocleg z dala od miejsca zamieszkania, nie zabierajmy ze sobą dużej ilości gotówki i wartościowych rzeczy. Korzystając z usług hotelu pamiętajmy, że może on zastrzec sobie, iż nie ponosi on odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę mienia klienta znajdującego się w hotelu jak również samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa. Dlatego zastanówmy się, czy warto zabierać ze sobą na miejsce noclegu rzeczy wartościowe

Obiekty noclegowe

Obiekt Hotel Astral
Hotel Astral

...
Obiekt Hotel Restauracja RELAKS * * *
Hotel Restauracja RELAKS * * *

Hotel Relaks położony jest na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 30 km od Warszawy, ...
Obiekt Apartamenty Design City
Apartamenty Design City

Komfortowe apartamenty w samym sercu Warszawy. ...
Obiekt Dom Literatury
Dom Literatury

...
Obiekt Dworek w Zieleni
Dworek w Zieleni

Nasz Hotelik...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |