Aktualności1. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»

2. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»

3. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

4. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

5. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»


Kontakt


Obiekt OSTOJA ZIELUŃ

OSTOJA ZIELUŃ

       Gospodarstwo Eko - Agroturystyczne OSTOJA w Zieluniu położone jest w północnej części woj. Mazowieckiego 160 km od Warszawy. Zieluń jest bramą wjazdową na pojezierze Warmińsko - Mazurskie i pojezierze Pomorskie.            Gospodarstwo preferuje wypoczynek czynny - wycieczki rowerowe po bezdrożach i dróżkach leśnych (do dyspozycji gości jest 30 rowerów) Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, którego areał wynosi 45 tyś. ha w granicach parku są liczne rezerwaty przyrody, pomniki przyrody. Tereny są bogate w zwierzynę łowną, ryby, grzyby oraz runo leśne. Na spływach kajakowych rzeką Wkrą, która graniczy z gospodarstwem - do dyspozycji gości jest 12 kajaków, jedna 5-osobowa łódź.            Do dyspozycji gości jest 5 pokoi 1, 2, 3, 4 osobowych klimatyzowanych wraz z łazienkami, altana z rusztem do biesiadowania na 60 osób. Dużo można by jeszcze wymieniać ale tego nie czynię bo trzeba tu po prostu przyjechać i resztę zobaczyć.

Typ noclegu:
Agroturystyka
Miasto:
Zieluń
Ceny:
50 - 100 zł
Ilość pokoi:
5
Ilość miejsc:
12
WWW:

Obiekty noclegowe

Obiekt Apartamenty Bravia
Apartamenty Bravia

1,2,3-pokojowe apartamenty w dzielnicach Ochota,oraz Bemowo.Odleglość od ścisłego centrum 2,5-8km. Nasze apartamenty sa dobrze wyposażone,mają konkurencyjną cenę,i są dogodnie usytuowane w różnych częsciach Warszawy.Możliwość rezerwacji on-line na Naszej stronie.Serdecznie zapraszamy. ...
Obiekt Wynajem Pokoi HOTELIK
Wynajem Pokoi HOTELIK

Hotelik oferuje tani nocleg w Siedlcach. Ceny od 25 zł. za osobę...
Obiekt VISITARE-Apartamenty TANIE NOCLEGI
VISITARE-Apartamenty TANIE NOCLEGI

Oferujemy  niezależny, kameralny apartament, gwarantujący spokój i prywatność w zielonej części Warszawy blisko Centrum. To tu mieszkała i tworzyła Agnieszka Osiecka, a bliskość Centrum, Starówki czy Starej Pragi sprawia że jest to znakomita baza wypadowa do zwiedzania zabytków. Apartament mieści s...
Obiekt Mieszkanie 2-pokojowe 64m2 z łazienką, kuchnią i miejscem parkingowym
Mieszkanie 2-pokojowe 64m2 z łazienką, kuchnią i miejscem parkingowym

mieszkanie znajduje się w przedwojennej niemal 100-letniej kamienicy czynszowej w dzielnicy Włochy...
Obiekt Hotel Trylogia***
Hotel Trylogia***

Hotel należy do Centrum Bankietowo - Konferencyjnego. ...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |