Aktualności1. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

2. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»

3. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»

4. Czy w Polsce można jeszcze znaleźć tanie noclegi?
Wakacje to coś czym żyjemy przez cały rok. Dorośli pracują cały rok a dzieci chodzą ... więcej»

5. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»


Kontakt


Obiekt GreenHouseRanch

GreenHouseRanch

Gospodarstwo położone jest w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, gdzie można spotkać mnóstwo dzikich zwierząt: sarny, dziki, łosie, bobry itp. Od lat goszczą na tym terenie żurawie. Ich klangor rozlega się nad łąkami od wczesnej wiosny aż do późnego lata. W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić: -Klasztor i Sanktuarium Maryjne w Miedniewicach z przełomu XVII i XVIII wieku.Jesteśmy, czteroosobową rodziną, która z powodu miłości do NATURY migrowała z Warszawy w 1992 roku, tu, na skraj Puszczy Bolimowskiej. Konie były zawsze naszą rodzinną pasją.Swoje doświadczenia hodowlane zdobywaliśmy pracując w renomowanych stajniach w Skandynawii. Ciekawą przygodą była praca w stajniach wyścigowych gorącokrwistych i zimnokrwistych kłusaków.Obcowanie z końmi to wspaniały relaks. Zwierzęta te mają niesamowity dar ubogacania ludzkiego wnętrza. U nas poczujesz się naprawdę WOLNY i WYPOCZĘTY. Przepiękne dukty leśne zapraszają do konnej włóczęgi, bezkresne łąki do galopu, a tutejsze lasy obfitują w jagody i grzyby. 

Typ noclegu:
Agroturystyka
Miasto:
Wiskitki
Ceny:
100 - 240 zł
Ilość pokoi:
2
Ilość miejsc:
4
WWW:

Obiekty noclegowe

Obiekt Hotel Astral
Hotel Astral

...
Obiekt Dizzy Daisy Hostel Warszawa
Dizzy Daisy Hostel Warszawa

HOSTEL CZYNNY: 12.07.2010 - 29.08.2010...
Obiekt Dworek w Zieleni
Dworek w Zieleni

Nasz Hotelik...
Obiekt WYGODA
WYGODA

Gospodarstwo położone jest  w odległości około 30 km od centrum Warszawy w kierunku Katowic,  0,8 km od trasy katowickiej w pobliżu lasów młochowskich. Dla gości przeznaczony jest osobny dom z ogrodem i stawem. D...
Obiekt WOK****
WOK****

niewielki, położony w lesie camping w Warszawie...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |