Aktualności1. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»

2. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»

3. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»

4. Wakacje w babskim stylu
Kobiety zupełnie inaczej postrzegają wakacje i wypoczynek. Swój wolny czas chcą spędzać nie wędkując czy szalejąc na nartac... więcej»

5. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»


Kontakt


Obiekt GreenHouseRanch

GreenHouseRanch

Gospodarstwo położone jest w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, gdzie można spotkać mnóstwo dzikich zwierząt: sarny, dziki, łosie, bobry itp. Od lat goszczą na tym terenie żurawie. Ich klangor rozlega się nad łąkami od wczesnej wiosny aż do późnego lata. W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić: -Klasztor i Sanktuarium Maryjne w Miedniewicach z przełomu XVII i XVIII wieku.Jesteśmy, czteroosobową rodziną, która z powodu miłości do NATURY migrowała z Warszawy w 1992 roku, tu, na skraj Puszczy Bolimowskiej. Konie były zawsze naszą rodzinną pasją.Swoje doświadczenia hodowlane zdobywaliśmy pracując w renomowanych stajniach w Skandynawii. Ciekawą przygodą była praca w stajniach wyścigowych gorącokrwistych i zimnokrwistych kłusaków.Obcowanie z końmi to wspaniały relaks. Zwierzęta te mają niesamowity dar ubogacania ludzkiego wnętrza. U nas poczujesz się naprawdę WOLNY i WYPOCZĘTY. Przepiękne dukty leśne zapraszają do konnej włóczęgi, bezkresne łąki do galopu, a tutejsze lasy obfitują w jagody i grzyby. 

Typ noclegu:
Agroturystyka
Miasto:
Wiskitki
Ceny:
100 - 240 zł
Ilość pokoi:
2
Ilość miejsc:
4
WWW:

Obiekty noclegowe

Obiekt Hotel Stawisko Klaudyn
Hotel Stawisko Klaudyn

Stylowy hotel położony w pobliżu Puszczy Kampinoskiej, z dala od miejskiego gwaru wśród ciszy i śpiewu ptaków, a jednocześnie tak blisko Warszawy – zaledwie 12 km od je...
Obiekt JM Aparthotel
JM Aparthotel

Mamy przyjemność przedstawić Pani/Panu/Państwu nowy produkt na warszawskim rynku hotelowym. ...
Obiekt VISITARE-Apartamenty TANIE NOCLEGI
VISITARE-Apartamenty TANIE NOCLEGI

Oferujemy  niezależny, kameralny apartament, gwarantujący spokój i prywatność w zielonej części Warszawy blisko Centrum. To tu mieszkała i tworzyła Agnieszka Osiecka, a bliskość Centrum, Starówki czy Starej Pragi sprawia że jest to znakomita baza wypadowa do zwiedzania zabytków. Apartament mieści s...
Obiekt Dworek w Zieleni
Dworek w Zieleni

Nasz Hotelik...
Obiekt SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE Nr 3 ,,SYRENKA
SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE Nr 3 ,,SYRENKA

...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |