Aktualności1. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

2. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

3. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»

4. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»

5. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»


Kontakt


Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wczasy. Zazwyczaj wszyscy jesteśmy podzielenia co do tego gdzie spędzić swój długo planowany urlop. Nie każdy lubi wyjeżdżać za granicę. Ci, którzy wakacje spędzają w Polsce doskonale wiedzą gdzie wybrać się o jakiej porze roku. Latem najbardziej kuszą nadbałtyckie hotele albo mazurskie kurorty. Wczasy nad morzem kojarzą się nam już nie tylko z wypoczynkiem na plaży, ale tłumami turystów, którzy podobnie jak my chcą skorzystać z upalnych i słonecznych dni. Późną wiosną i jesienią z kolei oblegane są góry a zwłaszcza nasze polskie Tatry, po których spacerują rzesze turystów pragnących aktywnie spędzić wakacje właśnie tutaj. Bardzo popularne są również Bieszczady jako miejsce, w którym można się wyciszyć i zaczerpnąć energię od dzikiej natury. Prawda jest taka, że każdy z nas powinien zobaczyć każdy region w Polsce - Morze Bałtyckie, Mazury, Tatry, Kotlinę Kłodzką i inne, a potem wybrać to co mu najbardziej odpowiada.

Obiekty noclegowe

Obiekt Agroturystyka
Agroturystyka

Tereny Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego...
Obiekt Wynajem Pokoi HOTELIK
Wynajem Pokoi HOTELIK

Hotelik oferuje tani nocleg w Siedlcach. Ceny od 25 zł. za osobę...
Obiekt Ośrodek Medincus
Ośrodek Medincus

W naszym ośrodku organizujemy  firmom szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, turnieje i zawody wewnątrz firmowe.Wykorzystując wspaniałą bazę rekreacyjną znajdującą się zarówno na hali sportowej jak i  w terenie, zapewniając pełne wyżywienie, kontakt z naturą, a także profesjo...
Obiekt Willa Kalinowy Sen
Willa Kalinowy Sen

Willa Kalinowy Sen położona na Warszawskiej Białołęce jest ulokowanym tuż przy lesie pensjonatem posiadającym 24 tanie miejsca noclegowe....
Obiekt Chmielna St. B&B
Chmielna St. B&B

...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |