Aktualności1. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

2. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

3. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»

4. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»

5. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»


Kontakt


Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wczasy. Zazwyczaj wszyscy jesteśmy podzielenia co do tego gdzie spędzić swój długo planowany urlop. Nie każdy lubi wyjeżdżać za granicę. Ci, którzy wakacje spędzają w Polsce doskonale wiedzą gdzie wybrać się o jakiej porze roku. Latem najbardziej kuszą nadbałtyckie hotele albo mazurskie kurorty. Wczasy nad morzem kojarzą się nam już nie tylko z wypoczynkiem na plaży, ale tłumami turystów, którzy podobnie jak my chcą skorzystać z upalnych i słonecznych dni. Późną wiosną i jesienią z kolei oblegane są góry a zwłaszcza nasze polskie Tatry, po których spacerują rzesze turystów pragnących aktywnie spędzić wakacje właśnie tutaj. Bardzo popularne są również Bieszczady jako miejsce, w którym można się wyciszyć i zaczerpnąć energię od dzikiej natury. Prawda jest taka, że każdy z nas powinien zobaczyć każdy region w Polsce - Morze Bałtyckie, Mazury, Tatry, Kotlinę Kłodzką i inne, a potem wybrać to co mu najbardziej odpowiada.

Obiekty noclegowe

Obiekt Apartamenty Alamo
Apartamenty Alamo

 Proponujemy Państwu  pięć apartamentów w różnych lokalizacjach w pobliżu węzłów komunikacyjnych lub linii metra pozwalających  ...
Obiekt Hotel Victor****
Hotel Victor****

53 komfortowo i elegancko wyposażone pokoje i apartamenty. Wysokoi standard i najwyższa jakość. Profesjonalny personel...
Obiekt Boomerang Hostel
Boomerang Hostel

Najbliżej Targów MT Polska, blisko Stadionu Narodowego. Czysto i przytulnie. Zapraszamy serdecznie :)...
Obiekt Nad Sarenką
Nad Sarenką

samodzielny domek 4pok.2łaż. kuchnia,(oddalone od Warszawy ok.150km.)...
Obiekt Apartamenty SIENNA
Apartamenty SIENNA

Apartamenty SIENNA noclegi w komfortowych apartamentach w ścisłym centrum WarszawyZapraszamy Państwa do skorzystania z noclegów w trzech komfortowych apartamentach zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy.Apartamenty znajdują się ...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |