Aktualności1. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»

2. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

3. Czy w Polsce można jeszcze znaleźć tanie noclegi?
Wakacje to coś czym żyjemy przez cały rok. Dorośli pracują cały rok a dzieci chodzą ... więcej»

4. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»

5. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»


Kontakt


Obiekt EKWOS

EKWOS

Usytuowanie naszego ośrodka na terenach zielonych o powierzchni 10 ha w strefie Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu gwarantuje bliski kontakt z przyrodą i doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.   Naszym gościom zapewniamy fachową obsługę konferencji, bankietów, spotkań integracyjnych i biznesowych oraz imprez sportowo- rekreacyjnych. W obiekcie znajduje się restauracja, a w sezonie letnim do użytku oddajemy „Bar Myśliwski” z ogródkiem. Przy ośrodku znajduje się funkcjonalny parking dla samochodów osobowych jak i autokarów.   Łącząc zalety obszernych sal konferencyjnych, ofert sportowo- rekreacyjnej oraz hotelu w naszym ośrodku można zorganizować niezapomnianą oraz pełną wrażeń konferencję lub imprezę integracyjną. 

Typ noclegu:
Hotele
Miasto:
Mińsk Mazowiecki
Ceny:
100 - 210 zł
Ilość pokoi:
85
Ilość miejsc:
170
WWW:

Obiekty noclegowe

Obiekt Pałac w Korczewie
Pałac w Korczewie

...
Obiekt Wynajem Pokoi HOTELIK
Wynajem Pokoi HOTELIK

Hotelik oferuje tani nocleg w Siedlcach. Ceny od 25 zł. za osobę...
Obiekt Centralny Ośrodek Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Centralny Ośrodek Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Centralny Ośrodek znajduje się w odległości ok. 35 km od Warszawy. Otoczony jest pięknym starodrzewem z chronionym Zespołem Przyrodniczo – Krajobrazowym. Centralny Ośrodek prowadzi profesjonalne szkolenia w zakresie ochrony środowiska, oraz jest udostępniany innym firmom do prowadzenia szkoleń...
Obiekt HOTEL SOLEC
HOTEL SOLEC

...
Obiekt HOTEL PANORAMA
HOTEL PANORAMA

Hotel *** składający się z 3 obiektów: Hotel (pokoje, sale konferencyjne, restauracja, bar), Chata Góralska (pokoje, sale na imprezy wieczorne), Posiadłość Zbiroża (karczma z 3 salami, centrum teambuildingu dla grup : www.teamstrefa.pl)...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |