Aktualności1. Meldunek w hotelu obowiązkiem każdego gościa
Niezwłocznie po przyjeździe do hotelu zobowiązani jesteśmy dokonać w nim meldunku. W celu potwierdzenia tożsamości mamy obowiązek ... więcej»

2. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»

3. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

4. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

5. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»


Kontakt


Czy w Polsce można jeszcze znaleźć tanie noclegi?
Wakacje to coś czym żyjemy przez cały rok. Dorośli pracują cały rok a dzieci chodzą do szkoły czekając kiedy tylko nadejdzie lato i będą mogli z całą rodziną udać się na wspaniały wypoczynek. Ceny za nocleg w całej Polsce są już właściwie wszędzie do siebie zbliżone. Za wyjazd do niewielkiej miejscowości i korzystanie z usług miejscowych agroturystyk z pewnością nie zapłacimy mniej niż dwadzieścia pięć złotych. Nie jest to aż tak wysoka cena w porównaniu do tych, które oferują pensjonaty czy hotele, ale również standard nie raz wcale nie jest aż taki wysoki. Jeżeli jednak rodzinny wyjazd ma być połączony z dużą ilością ruchu i zwiedzaniem wszystkich okolicznych atrakcji to cena nawet trzydziestu pięciu złotych od osoby za nocleg nie wydaje się być droga jeżeli weźmiemy pod uwagę, pokoje z łazienkami i możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w dobrze wyposażonej kuchni. W naszym kraju można znaleźć tanie noclegi w wielu miejscach. Praktycznie w każdej niewielkiej miejscowości, ale również w dużych miastach takich jak Katowice, Warszawa czy Wrocław.

Obiekty noclegowe

Obiekt Hotel Fortuna BIS ***
Hotel Fortuna BIS ***

Hotelu Fortuna Bis ***...
Obiekt Pensjonat Wiecha
Pensjonat Wiecha

GOŚCINIEC WIECHA PROPONUJE NOCLEGI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH ORAZ OSÓB PRYWATNYCH W NOWYM PENSJONACIE ODDANYM DLA GOŚCI W 2011 ROKU.Obiekt położony jest 25 km ( 30 minut ) na południe od Warszawy, 4 km od głównej trasy E77 Warszawa-Kraków w miejscowości Kawęczyn....
Obiekt Hotel U Pietrzaków
Hotel U Pietrzaków

Hotel U Pietrzaków mieści się w podwarszawskiej Zielonce-ok. 12km od ścisłego centrum. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki transport. Jest to hotel trzygwiadkowy, dysponuje 26 komfortowymi pokojami, łącznie 65 miejsc noclegowych.serdecznie zapras...
Obiekt Hotel Restauracja RELAKS * * *
Hotel Restauracja RELAKS * * *

Hotel Relaks położony jest na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 30 km od Warszawy, ...
Obiekt Hotel Solec
Hotel Solec

...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |