Aktualności1. Rezerwacja noclegu w hotelu
Rezerwując nocleg w hotelu należy uwzględnić, iż świadczy on usługi zgodnie ze swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dot... więcej»

2. Apartamenty
Luksusowe apartamenty w centrum

...
więcej»

3. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»

4. Wakacje z dzieckiem - pomyślmy o dobrym hotelu
Wybierając się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o rezerwacji noclegu w miejscu atrakcyjnym dla naszej pociechy. Dzieci wprost uwi... więcej»

5. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»


Kontakt


Obiekt Centralny Ośrodek Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Centralny Ośrodek Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Centralny Ośrodek znajduje się w odległości ok. 35 km od Warszawy. Otoczony jest pięknym starodrzewem z chronionym Zespołem Przyrodniczo – Krajobrazowym. Centralny Ośrodek prowadzi profesjonalne szkolenia w zakresie ochrony środowiska, oraz jest udostępniany innym firmom do prowadzenia szkoleń. Ośrodek szkoleniowy posiada 13 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych mogących pomieścić od 20 do 250 osób. Jednorazowo Centralny Ośrodek może przyjąć 240 osób oferując noclegi w: -6 apartamentach -1 pokoju STUDIO, -40 pokojach 1-osobowych, w tym 37 pokojach o podwyższonym standardzie -73 pokojach 2-osobowych, w tym 41 pokojach o podwyższonym standardzie -15 pokojach 3-osobowych. W hotelu znajduje się restauracja mogąca jednorazowo przyjąć ok. 200 osób, oraz kawiarnia. Ośrodek dysponuje: bilardem, sauną, łaźnią, siłownią, boiskiem sportowym oraz kręgielnią. Ośrodek posiada miejsca parkingowe oraz garaże. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Zapraszamy do obejrzenia naszego Ośrodka i skorzystania z naszych usług.

Typ noclegu:
Pozostale obiekty
Miasto:
Serock
Ilość pokoi:
136
Ilość miejsc:
240
WWW:

Obiekty noclegowe

Obiekt GreenHouseRanch
GreenHouseRanch

Gospodarstwo położone jest w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, gdzie można spotkać mnóstwo dzikich zwierząt: sarny, dziki, łosie, bobry itp. Od lat goszczą na tym terenie żurawie. Ich klangor rozlega się nad łąkami od wczesnej wiosny aż ...
Obiekt Zajazd Pułaskiego
Zajazd Pułaskiego

Od 30 zł os./ doba, pokoje  z łazienką i TV. W obiekcie bezpłatne Wi-Fi. Zajazd Pułaskiego - tylko 3 km od granicy Warszawy.  zlokalizowany jest w ...
Obiekt Super - domy do wynajęcia , dom z bala na Kurpiach , CISZA I SPOKÓJ- blisko Wawy.
Super - domy do wynajęcia , dom z bala na Kurpiach , CISZA I SPOKÓJ- blisko Wawy.

Zapraszamy na PRAWDZIWY wypoczynek w ciszy i spokoju NA KURPIE do nasz...
Obiekt JM Aparthotel
JM Aparthotel

Mamy przyjemność przedstawić Pani/Panu/Państwu nowy produkt na warszawskim rynku hotelowym. ...
Obiekt EKWOS
EKWOS

Usytuowanie naszego ośrodka na terenach zielonych o powierz...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |