Aktualności1. Pamiętaj o kulturalnym zachowywaniu się w hotelu
Nocując w hotelu, osoby które nie są w nim zameldowane mogą odwiedzać mieszkańców w godzinach nieuznawanych za ciszę nocną ... więcej»

2. Turystyka w Polsce
Turystyka w Polsce znowu zaczęła kwitnąć w ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą ludzi, kt&... więcej»

3. Usługi dla właściciela pokoju
W momencie otrzymania klucza do pokoju hotelowego stajemy się jego gospodarzami. Przydatna może okazać się wiadomość, iż na życzen... więcej»

4. Wakacje w babskim stylu
Kobiety zupełnie inaczej postrzegają wakacje i wypoczynek. Swój wolny czas chcą spędzać nie wędkując czy szalejąc na nartac... więcej»

5. Gdzie spędzić urlop?
Jest mnóstwo takich miejsc, w których bardzo przyjemnie można spędzić wakacje albo wybrać się na krótkie wcza... więcej»


Kontakt


Obiekt Centralny Ośrodek Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Centralny Ośrodek Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Centralny Ośrodek znajduje się w odległości ok. 35 km od Warszawy. Otoczony jest pięknym starodrzewem z chronionym Zespołem Przyrodniczo – Krajobrazowym. Centralny Ośrodek prowadzi profesjonalne szkolenia w zakresie ochrony środowiska, oraz jest udostępniany innym firmom do prowadzenia szkoleń. Ośrodek szkoleniowy posiada 13 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych mogących pomieścić od 20 do 250 osób. Jednorazowo Centralny Ośrodek może przyjąć 240 osób oferując noclegi w: -6 apartamentach -1 pokoju STUDIO, -40 pokojach 1-osobowych, w tym 37 pokojach o podwyższonym standardzie -73 pokojach 2-osobowych, w tym 41 pokojach o podwyższonym standardzie -15 pokojach 3-osobowych. W hotelu znajduje się restauracja mogąca jednorazowo przyjąć ok. 200 osób, oraz kawiarnia. Ośrodek dysponuje: bilardem, sauną, łaźnią, siłownią, boiskiem sportowym oraz kręgielnią. Ośrodek posiada miejsca parkingowe oraz garaże. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Zapraszamy do obejrzenia naszego Ośrodka i skorzystania z naszych usług.

Typ noclegu:
Pozostale obiekty
Miasto:
Serock
Ilość pokoi:
136
Ilość miejsc:
240
WWW:

Obiekty noclegowe

Obiekt Zajazd "Ustronie"
Zajazd "Ustronie"

Zajazd Ustronie jest małym acz bogato wyposażonym obiektem noclegowo-gastronomicznym położonym między szybko rozwijającym się przemysłowym Piasecznem oraz malowniczym i znanym ze swoich solanek Konstancinem. Nasze umiejscowienie, z dala od zgiełku miasta czy t...
Obiekt Oleśnikowa Dolina
Oleśnikowa Dolina

Gospodarstwo agroturystyczne o profilu wędkarskim z noclegami,wyżywieniem i salką konferencyjną na 50 osób....
Obiekt Apartamenty na Teneryfie
Apartamenty na Teneryfie

Oferujemy do wynajmu mieszkania 3 pokojowe i 2 pokojowe na osiedlu strzeżonym z dwoma basenami i siłownią...
Obiekt Apartamenty Design City
Apartamenty Design City

Komfortowe apartamenty w samym sercu Warszawy. ...
Obiekt New World St. Hostel
New World St. Hostel

New World St. Hostel znajduje się przy ulicy Nowy Świat 27 - ulubionej ulicy Warszawiaków, pełnej restauracji, barów i klubów, w samym centrum Warszawy.Pod Hostel i spod Hostelu podjeżdża bezpośredni autobus z lotniska i Dworca Centralnego - 175. Przy rondzie de Gaula (kil...

Strona: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]

| Nocleg w Krakowie | Nocleg w Warszawie | Strona główna noclegi |